14.8.2017 - O POHÁR STAROSTY OBCE RADÍKOV

V sobotu 19. srpna 2017 se koná další ročník tradičního a oblíbeného turnaje
O POHÁR STAROSTY OBCE RADÍKOV. Hraje se na rány s 50% ním vyrovnáním ve společné kategorii. Postupný start od 8:30 hodin. Ceny za první tři místa, vítěz získá jmenovku na putovní pohár a hráč s nejnižším počtem ran obdrží sportovní trofej. Občerstvení před a po hře zajištěno. Přihlaste se včas na tento prestižní turnaj, uzávěrka přihlášek končí v pátek 18.8.2017 ve 13:30 hodin.

9.8.2017 - NEDĚLNÍ SRPNOVÁ DEVÍTKA

V neděli 13.8.2017 se koná oblíbený devítijamkový turnaj, tentokrát pod názvem Srpnových nedělních 9 jamek. Tradiční začátek v 9:00 hod., canon start, hraje se ve třech kategoriích. Hcp 0-18,4 hraje na rány, ostatní hcp 18,5-36 a 37-54 na stablefordové body. Mládež do 12-ti let bude oceněna samostatně. Nedělní oběd po hře. Těšíme se na Vaši účast.

7.8.2017 - 5. KOLO MORAVSKÉ GOLFOVÉ LIGY 6.8.2017

Nedělní páté kolo MGL mělo vyrovnaný průběh a první čtyři týmy v 5. kole v pořadí měly rozdíl jednoho úderu. Zvítězil GC Hukvaldy 249 ran před našim týmem, který hrál ve složení Albert Jeřábek, Jan Grygar, Kamil Adamec a Matouš Sedlář, když zahráli 250 ran. Třetí místo obsadil GC Lipiny 251 ran a čtvrtý tým GC Búřov 252 ran. Ostatní týmy měly větší odstupy. Celkově naši reprezentanti drží nadále druhé místo. Předposlední kolo se hraje na hřišti GC Město Albrechtice. Mezi jednotlivci zvítězil na rány Patrik Faldyna z GK Hukvaldy 74 ran, druhý byl Silvestr Mikuláštík 78 ran z GC Búřov a třetí Petr Minařík 80 ran z GK Holešov. V kategorii na stablefordové body vyhrál Libor Holáň 38 stb z GC Ostrava, druhý domácí hráč Jan Grygar 37 stb a třetí Silvestr Mikuláštík 36 stb z GC Búřov. Ve vložených soutěžích měl nejdelší odpal na jamce č. 4 Ladislav Bartošík GC Těšetice a nejblíže jamky č. 6 ( 138 cm) byl Martin Beseda z GC Hukvaldy. Našim hráčům děkujeme za úspěšnou reprezentaci klubu a celému kolektivu údržby za přípravu hřiště a obsluze za zdárný průběh turnaje.

7.8.2017 - SOBOTNÍ TURNAJ ANNABIS 5.8.2017

Téměř tropické sobotní počasí zapříčinilo, že hráči přihlášeni na 18 jamek se přehlásili a hráli pouze devítijamkový turnaj. Hrál se ve společné kategorii na stablefordové body. Zvítězila jedenáctiletá Adéla Částečková s 26 stb body před Liborem Huňou 19 stb bodů, oba z GC Radíkov. Na třetím místě se umístil Vladislav Palovský 15 stb bodů z GC Ostrava. Všichni si zlepšili svůj osobní hendikep. Je potěšující, že práce s mládeží se projevuje na jejich výkonech a prosazují se na čelní umístění, což dokládá i čtvrté místo Michala Částečky.

3.8.2017 - VÍKENDOVÉ TURNAJE 5. a 6.8.2017

V sobotu 5.8.2017 se hraje tradiční Ostravský turnaj ANNABIS na 9 a 18 jamek. Začátek v 9:30 hod. canon startem. Soutěží se ve třech kategoriích na stablefordové body s vyrovnáním hcp.

V neděli 6.8.2017 se koná na našem hřišti 5. kolo Moravské golfové ligy. Turnaj začíná v 10:00 hodin canon startem. Hřiště bude po dobu turnaje pro ostatní hráče uzavřeno cca do 15:00 hod. !!!

1.8.2017 - Jamkovka útěchy 2017

V souladu s pravidly jsem sestavil pavouka pro jamkovku útěchy.
Pravidla jsou stejná jako pro hlavní soutěž.
Pavouka si můžete stáhnout:zde
Rozpis jednotlivých kol:zde

Hodně potěšení ze hry a příjemnou zábavu přeje jza

26.7.2017 - POSLEDNÍ ČERVENCOVÝ DEVÍTKOVÝ TURNAJ

V neděli 30.7.2017 se koná turnaj Červencových nedělních 9 jamek. Tradiční začátek v 9:00 hod., canon start, hraje se ve třech kategoriích. Hcp 0-18,4 hraje na rány, ostatní hcp 18,5-36 a 37-54 na stablefordové body. Nedělní oběd po hře. Těšíme se na Vaši hojnou účast.