17.5.2018 - Májový turnaj na 9 i 18 jamek

V sobotu 19. května 2018 pořádáme již druhý společný turnaj s GC Ostrava. Májový na 9 a 18 jamek. Hráči si mohou vybrat, zda hrát jednu nebo dvě devítky. Začátek v 9:30 hod., canon start, hraje se na stablefordové body s vyrovnáním hcp ve třech kategoriích. Přihlášky přes server čgf, v klubovně GCRAD, tel.: 732 779 664 nebo e-mail: gcova@gcova.cz. Těšíme se na Vaši hojnou účast.

13.5.2018 - MORAVSKÁ GOLFOVÁ LIGA-1. KOLO

V neděli 13.5.2018 bylo odehráno první kolo Moravské golfové ligy na hřišti v Lipinách. Za účasti hráčů 9-ti týmů naši reprezentanti dosáhli těchto výsledků: Jan Grygar se umístil na 7. místě s počtem 68 ran, Matouš Sedlář dosáhl 73 ran a skončil na 12 místě. Posledním bodujícím byl Marek Sedlář na 18. místě, když odehrál 77 ran. Čtvrtý reprezentant Pavel Losert hrál 78 ran a obsadil 21. místo. Tým s počtem 218 úderů je průběžně čtvrtý. Zvítězil tým GC Hukvaldy 204 ran. O druhé místo se dělí domácí tým GC Lipiny s GC Búřov oba 210 ran. Děkujeme našim hráčům za odvedené výkony a přejeme úspěch ve druhém kole, které se hraje v neděli 17.6.2017 na hřišti v Holešově.

5.5.2018 - Provozní doba 7.5.2018

Upozorňujeme hráče a návštěvníky, že v pondělí 7. května je provoz od 9:00 hod. do 19:00 hod. Ve svátek 8. května je otevřeno od 8:00 hod. do 19:00 hodin. Dále pak ve všední dny od 13:00 hod. do 19:00 hod. a o sobotách a nedělích v květnu od 8:00 hod. do 19:00 hod. Ve všední dny Vaše požadavky v dopoledních hodinách vyřídí v omezeném rozsahu pracovníci údržby.

30.4.2018 - PRVNÍ KOLO BONTON TOUR ODEHRÁNO

Úvodní turnaj tříkolové série byl odehrán za krásného slunečného počasí. Nižší účast způsobila obsazení jen dvou kategorií. Výborně připravené hřiště, přispělo ke kvalitním výkonům a většina medailistů si zlepšila svůj hendikep. V kategorii hcp 18,5-36 zvítězil Jiří Adámek s počtem 40 stb bodů, druhé místo získal Martin Žeravík 38 stb bodů a třetí se umístil Jiří Švub 33 bodů. V kategorii 37-54 byl nejlepší Robert Osikowski 46 stb bodů. Druhý skončil Libor Huňa s počtem 40 stb bodů a třetí se umístila jediná soutěžící žena Lucie Tomanová s počtem30 stb bodů. Vítězové získali od sponzora CK Bon Ton jednodenní zájezd do Rakouska a medailisté poháry. Ceny předával zástupce CK Zdeněk Mašláň. Nezúčastnění mohou jen litovat, že zmeškali hezký golfový den, hraný v přátelské atmosféře a s výborným občerstvení před a gulášem po hře.

29.4.2018 - ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY

V pondělí 30. dubna je provoz od 9:00 hod. do 19:00 hod. Od 1. května je otevřeno ve všední dny od 13:00 hod. do 19:00 hod. a o sobotách, nedělích a svátcích od 8:00 hod. do 19:00 hod. Ve všední dny Vaše požadavky v dopoledních hodinách vyřídí v omezeném rozsahu pracovníci údržby.

23.4.2018 - GOLF BONTON TOUR 2018– Zahajovací kolo

V sobotu 28.4.2018 zahajuje již čtvrtý ročník oblíbené série Golf Bonton TOUR 2018. Letos bude soutěž tříkolová. Hraje se ve třech výkonnostních kategoriích a letos generální sponzor CK BonTon nově ocení i samostatnou kategorie žen a dívek! Soutěží se ve třech kategoriích. Kategorie 1: Hcp 0-18,4. Kategorie 2: Hcp 18,5-36 a kategorie 3: Hcp 37-54. Hraje se na 18 jamek. Začátek v 9:00 hod., postupný start. Kategorie 0-18,4 se hraje na rány, ostatní na stablefordové body. Každé kolo je hodnoceno zvlášť a vítězové kategorií tohoto kola vyhrají jednodenní zájezd do Rakouska dle vlastního výběru. Další medailové umístění budou oceněna věcnými dary a poháry. Absolutní vítězové celé série se mohou těšit na týdenní pobyty v Řecku, Bulharsku a Chorvatsku. Těšíme se na Vaši účast, hra jen na zlepšování.

23.4.2018 - Dubnový turnaj - výsledky

Krásné, téměř letní počasí přilákalo na dubnový turnaj 9 a 18 jamek většinou hráče na devítijamkový turnaj. Hra na 18 jamek byla proto zrušena. V kategorii hcp 18,5-36 se na prvních třech místech umístili hráči Golf Clubu Ostrava v pořadí Milan Janíček 19 stb, druhý Marián Vojtko 18 stb a třetí Vítězslav Benedikt 17 stb. V kategorii 37-54 vyhrál Robert Osikowski 28 stb, před nadějným 10-ti letým Matějem Králíkem 19 stb a třetí se umístila Hana Mutlová 18 stb, všichni z domácího klubu. Trend hry na 9 jamek pokračuje i v letošním roce a zájem o 18 jamek od minulého roku opět klesá.