23.4.2018 - GOLF BONTON TOUR 2018– Zahajovací kolo

V sobotu 28.4.2018 zahajuje již čtvrtý ročník oblíbené série Golf Bonton TOUR 2018. Letos bude soutěž tříkolová. Hraje se ve třech výkonnostních kategoriích a letos generální sponzor CK BonTon nově ocení i samostatnou kategorie žen a dívek! Soutěží se ve třech kategoriích. Kategorie 1: Hcp 0-18,4. Kategorie 2: Hcp 18,5-36 a kategorie 3: Hcp 37-54. Hraje se na 18 jamek. Začátek v 9:00 hod., postupný start. Kategorie 0-18,4 se hraje na rány, ostatní na stablefordové body. Každé kolo je hodnoceno zvlášť a vítězové kategorií tohoto kola vyhrají jednodenní zájezd do Rakouska dle vlastního výběru. Další medailové umístění budou oceněna věcnými dary a poháry. Absolutní vítězové celé série se mohou těšit na týdenní pobyty v Řecku, Bulharsku a Chorvatsku. Těšíme se na Vaši účast, hra jen na zlepšování.

23.4.2018 - Dubnový turnaj - výsledky

Krásné, téměř letní počasí přilákalo na dubnový turnaj 9 a 18 jamek většinou hráče na devítijamkový turnaj. Hra na 18 jamek byla proto zrušena. V kategorii hcp 18,5-36 se na prvních třech místech umístili hráči Golf Clubu Ostrava v pořadí Milan Janíček 19 stb, druhý Marián Vojtko 18 stb a třetí Vítězslav Benedikt 17 stb. V kategorii 37-54 vyhrál Robert Osikowski 28 stb, před nadějným 10-ti letým Matějem Králíkem 19 stb a třetí se umístila Hana Mutlová 18 stb, všichni z domácího klubu. Trend hry na 9 jamek pokračuje i v letošním roce a zájem o 18 jamek od minulého roku opět klesá.

17.4.2018 - Dětské tréningy - ZMĚNA

POZOR ZMĚNA: 17.4. Tréninky J. Člupného - čas změněn. Budou probíhat od 16:30 hod

16.4.2018 - DUBNOVÝ TURNAJ 9 A 18 JAMEK

V sobotu 21.4.2018 pořádáme společně s GC Ostrava dubnový turnaj na 9 a 18 jamek. Začátek v 9:30 hod., canon start, hraje se na stablefordové body s vyrovnáním hcp ve třech kategoriích. Přihlášky přes server čgf, v klubovně GCRAD, tel.: 732 779 664 nebo e-mail: gcova@gcova.cz. Těšíme se na Vaši hojnou účast.

14.4.2018 - ZAHAJOVACÍ TURNAJ A KONFERENCE

Za krásného jarního počasí se odehrál zahajovací turnaj na 9 jamek. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V mistrovské kategorii zvítězil Pavel Smejkal před Jiřím Člupným a Jiřím Krumniklem. V nejpočetněji obsazené výkonnostní kategorii se radovala z vítězství Libuše Jamborová. Druhý skončil Petr Ličman a třetí místo obsadil Milan Valoušek. V kategorii začínajících hráčů byl nejlepší Robert Osikowski před dvojicí žen Hana Mutlová a Eva Pappová.
Po turnaji se konala volební konference klubu v sále kulturního domu obce Radíkov. Projednala zprávu o činnosti klubu, zprávu o sportovní činnost a schválila výsledky hospodaření za minulý rok. Dále schválila plán činnosti a rozpočet klubu na rok 2018. Byla provedena volba prezidenta klubu, členů výboru a kontrolní komise. Výbor bude pracovat ve složení: Jaroslav Jiříček-prezident klubu, členové výboru JUDr. Jana Bambasová, Lubomír Foltýnek, Marek Sedlář a Ing. Jiří Zablatzký. Kontrolní komise byla zvolena ve složení: Pavel Smejkal, Jaromíra Zablatzká a Rostislav Žůrek. Mandát všech členů výboru a kontrolní komise je pětiletý.

17.4.2018 - ZAHAJUJEME DĚTSKÉ TRÉNINKY

Upozorňujeme rodiče, že tréninky dětí zahájíme v úterý 10.4.2018 od 16:30 hod., resp. v pátek 13.4.2018 od 16:00 hodin. Mladší a začínající děti trénuje Mgr. Jiří Člupný každé úterý a pátek od 16:30 hod. a starší a pokročilejší děti trénuje Albert Jeřábek ve dnech středa a pátek od 16:00 hodin. Pozor! První trénink u Alberta Jeřábka je v pátek 13.4. Bližší informace poskytnou trenéři na tel.č. 776 737 160 p. Člupný a 775 124 508 p. Jeřábek. Cena měsíční výuky je 500,- Kč, stejná jako v minulém roce a jednotlivá lekce 80,- Kč.

POZOR ZMĚNA: 17.4. čas tréningu J. Člupného změněn na 16:30

29.3.2018 - ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2018

Po zimní přestávce OTEVÍRÁME hřiště v pátek 30.3.2018. Hřiště a klubovna s občerstvením bude v provozu ve sváteční dny, soboty a neděle od 9:00 hod. do 19:00 hod. Ve všední dny pondělí až pátek od 13:00 hod. do 19:00 hod. Mírně byly upraveny ceny míčů, v košíku jich bude více. Své odpaly vyzkoušíte na nových podložkách. Těšíme se na vás a zveme na první letošní hru.