3.8.2018 - MORAVSKÁ GOLFOVÁ LIGA-UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ

UPOZORNĚNÍ NA UZAVŘENÉ HŘIŠTĚ V NEDĚLI DNE 5.8.2018.
Informujeme hráče a návštěvníky, že z důvodů konání Moravské golfové ligy na našem hřišti bude v době od 9:00 hodin do 15:30 hodin hřiště uzavřeno. Cvičné plochy a občerstvení v klubovně je bez omezení. Děkujeme za pochopení. Výbor GC Radíkov.

30.7.2018 - TURNAJ CRS tools

V sobotu 4.8.2018 se uskuteční 3. ročník turnaje CRS TOOLS-Challenge. Začátek v 9:00 hod., postupný start, hraje se na rány s vyrovnáním hcp ve společné kategorii. Ceny za 1.-3. místo, nejvíce STB bodů, nejdelší odpal na jamce č. 4 a nejblíže jamky č. 6. Hodnotné ceny, výborné občerstvení a příznivé počasí zabezpečí sponzor turnaje, který vás srdečně zve.

29.7.2018 - ŽENY GC RADÍKOV JSOU PRVOLIGOVÉ !!!

Tým našich žen vybojoval historický úspěch. V závěrečných kolech celostátních týmových soutěží na hřišti v Olomouci si vybojoval postup do 1. ligy! V sobotním play off porazily tým GC Slušovice 2:1 a v neděli ženy vyhrály nad favoritkami GC Ostravice také 2:1. Gratulaci a poděkování zaslouží celý tým, který hrál ve složení: Linda Hřičišťová, Ilona Cholastová, Jarka Janošíková, Bětka Jeřábková, Alena Malíková a Lenka Sedláčková. Také tým mužů hraje 1. ligu již čtvrtým rokem a podává stabilní výkony. Na hřišti v Čeladné se po základní části umístil na 6. místě, ale v play off se od týmu odklonilo štěstí a dvakrát prohrál. S týmem VGC Rožnov p.R. prohrál v sobotu 3:2 a v neděli s týmem GC Semily 4:1 a tím obsadil celkové 8. místo. Tým hrál ve složení Kamil Adamec, Martin Bodinger, René Čmiel, Dalibor Maňďák, Karel Pikna, Pavel Veverka, Martin Vymětal a Ondřej Žůrek. Všem reprezentantkám a reprezentantům děkujeme za vzornou reprezentaci a šíření dobrého jména našeho klubu.