16.10.2018 - ŘÍJNOVÝCH 9/18 JAMEK

V sobotu 20.10.2018 pořádáme s GC Ostrava poslední letošní turnaj na 9 a 18 jamek. Závěrečný Říjnový společný turnaj začíná v 9:30 hod., canon startem. Hraje se na stablefordové body s vyrovnáním hcp ve třech kategoriích. Přihlášky přes server čgf, v klubovně GCRAD, tel.: 732 779 664, e-mail: gcova@gcova.cz., nebo tel.: 777 799 399. Přijďte si užít turnajovou atmosféru na předposledním turnaji letošní sezóny!

17.10.2018 - TEXAS DVOJIC

Příznivé počasí přilákalo na turnaj Texas dvojic 32 hráčů z pěti klubů. Potěšující je účast mládeže do 15-ti let, která tvořila třetina účastníků. Zvítězila dvojice Markéta Regecová a Martin Žeravík s počtem 59 ran. Druhé místo získala dvojice Tomáš Goláň a Radek Kozák 65 ran a třetí místo vybojoval Jiří Krumnikl a František Václavík 67 ran. Bližší výsledky v příloze turnaje.

výsledovka:zde

9.10.2018 - TURNAJ DVOJIC - TEXAS

V sobotu 13.10.2018 proběhne Turnaj dvojic Texas Scrable na 18 jamek. Tento oblíbený turnaj zahájí v 09:00 hodin canon startem. Ceny pro první tři dvojice, občerstvení před a po hře. Přihlášky na serveru čgf nebo v klubovně, bližší údaje v propozicích turnaje. Těšíme se na Vaši hojnou účast, předpověď počasí slibuje babí léto.

9.10.2018 - MORAVSKÁ GOLFOVÁ LIGA 2018 DOHRÁNA

Poslední 7. kolo Moravské golfové ligy bylo odehráno na hřišti v Hukvaldech. Náš tým potvrdil výbornou formu také při závěrečném klání. Marek Sedlář zahrál 86 ran, Roman Martynek a Matouš Sedlář oba 87 ran a obsadili 11. až 13. místo. Také jediná žena v týmu Markéta Regecová zahrála dobrý výsledek a v klasifikaci na stb body se umístila na druhém místě s počtem 40 stb bodů a zlepšila si svůj hendikep. V celkovém pořadí letošního ročníku se GC Radíkov se ziskem 1464 ran umístil na třetím místě z devíti týmů. Zvítězil GC Búřov, který zahrál nejméně ran, celkem 1347. Na druhém místě se umístil GC Hukvaldy s počtem 1370 ran. V průběhu všech kol se vystřídalo v týmu 14 našich hráček a hráčů. Adamec, Člupný, Grygar, Huňa, Jamborová, Losert, Martynek, Osikowski, Regecová, Sedlář Marek a Matouš, Smejkal, Švub a Zabloudil. Děkujeme všem za úspěšnou reprezentaci.

8.10.2018 - TURNAJ TRUMF-3. ročník

V sobotu 6.10.201 se uskutečnil 3. ročník golfového turnaje TRUMF Challenge. Slunečné, ale větrné počasí přilákalo na turnaj rekordních 44 hráčů ze sedmi klubů a jednoho zahraničního účastníka z Anglie. V mistrovské kategorii hrané na rány potvrdil výbornou výkonnost domácí hráč Jiří Krumnikl, který vyhrál s počtem 76 ran a obhájil loňské prvenství. Druhé místo vybojoval Miloš Šauer z GC Olomouc 81 ran a třetí byl další domácí golfista Martin Žeravík s 82 ran. Ve výkonnostní, nejpočetněji obsazené kategorii, hraném na stablefordové body zvítězil Robert Osikowski 33 bodů. Další medailové pozice patřily ženám, druhá se umístila Eliška Polášková 32 bodů a třetí Kamila Grygarová 29 bodů. Ve třetí kategorii hráčů vyhrál Radek Staněk z GC Olomouc 33 bodů. Druhá se umístila Markéta Regecová 31 bodů a třetí, nejmladší účastnice Patricie Žeravíková 27 bodů, která zvítězila mezi dětmi do 12-ti let . Obě medailistky jsou z domácího klubu. Vložené soutěže, nejdelší odpal na jamce č. 4 zvítězila mezi ženami Ivana Kočí, v mužích Rostislav Žůrek a nejblíže jamky č. 6 byl Jindřich Mucala 277 cm. Závěrem byly vítězům předány hodnotné ceny věnované hlavním partnerem firmou TRUMF.

30.9.2018 - TURNAJ TRUMF CHALLENGE

V sobotu 6.10.2018 se uskuteční 3. ročník turnaje TRUMF Challenge. Začátek v 9:00 hod., canon start, hraje se ve třech kategoriích. Hcp 0-18,4 hraje na rány, ostatní hcp 18,5-36 a 37-54 na stablefordové body. Netradiční ceny od firmy TRUMF International s.r.o. pro medailisty. Cena pro nejlepšího mladého hráče do 12-ti let a nejlepší brutto výsledek v kategorii hcp 37-54. Vložené soutěže, nejdelší odpal na jamce č. 4 a nejblíže jamce č. 6. Bohaté občerstvení zajištěno firmou TRUMF International s mistrem kuchařem Petrem Lukášem. Nápoj do hry, před turnajem, na zahřátí přesnídávková polévka, během turnaje zabíjačkové speciality a po turnaji bude podáváno maso na jehle a gyros. Pro hráče starší 70-ti let je povolena bugina!

29.9.2018 - PROVOZNÍ DOBA V ŘÍJNU

Od pondělí 1. října 2018 bude provoz klubovny ve dnech pondělí až pátek od 12:00 do 18:30 hodin. Soboty, neděle a svátek od 9:00 do 18:30 hodin. Odpolední provoz bude v průběhu října opět upraven v důsledku dřívějšího setmění. V době konání turnajů je provoz posunut o hodinu před zahájením turnaje
Vaše požadavky před 12:00 hodinou vyřídí pracovník údržby, kterého si můžete přivolat sirénou. Tlačítko je u vchodu do klubovny.