15.7.2018 - PRVNÍ MISTROVSKÉ TITULY ROZDĚLENYT

Otevřené seniorské mistrovství konané 14.7.2018 dohráno. Mezi muži zvítězil Stanislav Prauzek z Park golf klubu Ostrava-Šilheřovice s počtem 85 ran. Druhý skončil Petr Jakubík 90 ran a třetí se stejným počtem 90 ran Jindřich Mucala. V souboji dvou účastnic mezi ženami zvítězila Libuše Jamborová 106 ran před Alenou Lukášovou 114 ran. Také v kategorii nad 65 let zvítězil Stanislav Prauzek 85 ran, před Jiřím Člupným 95 ran a Jiřím Švubem 103 ran. Ve vložené soutěži – nejdelší odpal na jamce č. 4 vyhrál mezi muži Roman Martynek a v ženách Alena Lukášová. Ránu nejblíže jamky č. 6 zahrála Libuše Jamborová a předčila všechny muže. V kategorii čekatelů na seniorský věk byla hrána soutěž na HCP body. Zvítězil Petr Jakubík junior s počtem 64, před Františkem Václavíkem 70 a Tomášem Goláněm 72. Jednodenní zájezd do Polska se losoval ze všech skórekaret. Šťastným držitelem poukazu se stal Jan Odložilík. Předáním pohárů a cen a tradičně výborným obědem byl první vrchol sezóny zakončen.

10.7.2018 - OTEVŘENÉ SENIORSKÉ MISTROVSTVÍ GCRAD 2018

V sobotu 14.7.2018 se koná první vrchol letošní sezóny, Otevřené seniorské mistrovství klubu. Zveme seniorky a seniory, kteří dosáhnou v tomto roce věku 50 let a více. Hráčky a hráči nad 65 let mají samostatnou kategorii. Turnaje je vypsán i pro hráče mladších ročníků, kteří soutěží ve společné kategorii.
Seniorští mistři GCRAD v hlavní kategorii 50+ obdrží dárkový poukaz. Nejlepší seniorský hráč a hráčka cizího klubu v hlavních kategoriích obdrží 3 vouchery na celodenní hru na hřišti GCRAD. V jednotlivých kategoriích nejlepší hráči získají poháry. Vložené soutěže, nejblíže jamky č. 6 a nejdelší odpal na jamce č. 4 pro ženy a muže budou také ohodnoceny poukazy. Vylosování score karty, jednodenní zájezd do Polska. Hraje se na rány s postupným startem od 8:00 hodin. Přihlášky a bližší informace na serveru čgf. Těšíme se na Vaši účast.

9.7.2018 - NEDĚLNÍ DEVÍTKA

Nedělní dopolední devítka hraná 8.7.2018 přilákala hráče ze dvou klubů. Hrálo se ve společné kategorii. Z vítězství se radoval Tomáš Goláň, se ziskem 21 stb bodů. Na druhém místě se umístil Jaroslav Vitoslavský 20 stb bodů a třetí skončil Jakub Vitoslavský 18 stb bodů.

6.7.2018 - NEDĚLNÍCH 9 JAMEK

V neděli 8.7.2018 se koná další turnaj Nedělních 9 jamek. Začátek v 9:00 hod., canon start, hraje se ve třech kategoriích. Hcp 0-18,4 hraje na rány, ostatní hcp 18,5-36 a 37-54 na stablefordové body. Přijďte si zahrát dopolední devítku a závěrem hodnotit hru a výsledky při nedělním obědě.

6.7.2018 - MORAVSKÁ GOLFOVÁ LIGA-4. KOLO

Čtvrté kolo Moravské golfové ligy využilo svátečního dne 5.7.2018 a hráči tentokrát vyzkoušeli hřiště v Búřově. Za tropického počasí vybojoval náš tým opět čtvrté místo, tentokrát s počtem 266 ran. Nejlépe se s podmínkami vyrovnal Jan Grygar, který zahrál 80 ran a umístil se na 3. místě. Dále bodoval Jiří Člupný s 87 ranami a skončil na 12. místě. Libor Huňa obsadil 20 místo s 99 ranami a těsně za ním se umístila Libuše Jamborová 100 ran. Po čtyřech kolech naši hráči jsou na čtvrtém místě z devíti týmů. Vyhrál domácí tým GC Búřov 239 ran, před GC Hukvaldy 242 ran a GC Lipiny 262 ran. Hostitelem dalšího kola, které se hraje již 5.8.2018 je náš klub. Přejeme našim reprezentantům, aby potvrdili pravidlo, že na domácím hřišti vyhrává pořadatelský klub.

3.7.2018 - PODĚKOVÁNÍ NADACI MODRÝ HROCH

V pondělí dne 18.6.2018 se konal na našem hřišti 9-ti jamkový charitativní turnaj Modrý hroch. Hrálo se systémem Texas Scramble, dvojice byly losovány. Turnaje se zúčastnilo 16 hráčů z devíti klubů. Na startovném bylo získáno 13 600,- Kč na podporu dětského rehabilitačního oddělení Nemocnice Hranice.
Děkujeme všem účastníkům turnaje, nadaci Modrý hroch za skvělou organizaci. K přátelské atmosféře přispělo příjemné počasí, optimálně připravené hřiště, degustace vín z Rodinného vinařství Jedlička Bořetice a občerstvení s výborným gulášem. Nejlepší dvojice byly odměněny cenami a poháry. Výsledky jsou v příloze turnaje na serveru cgf. Podrobnější zprávu si můžete prohlédnout