23.9.2018 - KLUBOVÉ MISTROVSTVÍ NA RÁNY

Za chladného, větrného počasí se o tomto víkendu 22. a 23.9.2018 hrálo dvoudenní mistrovství klubu ve hře na rány. V kategorii mužů zvítězil Jan Grygar 156 ran před Jiřím Člupným 172 ran a třetí místo vybojoval Martin Žeravík 176 ran. Mezi ženami obhájila loňský titul Alžběta Jeřábková 161 ran, druhé místo obsadila Petra Jeřábková 200 ran a třetí skončila Libuše Jamborová 211 ran. Nejlepším žákem do 12-ti let se stal Matěj Králík 216 ran. První dvě místa mezi juniory obsadili vítězové mužů a žen a třetí skončil Matouš Sedlář, který zahrál 180 ran.

17.9.2018 - MISTROVSVÍ KLUBU VE HŘE NA RÁNY

Již o tomto víkendu 22. a 23. září se rozhodne o Mistrech klubu ve hře na rány v kategorii žen, mužů a mládeže na rok 2018. Mistři klubu a medailisté získají poháry, dárkové poukazy a věcné ceny. Postupný start od 9:00 hodin. Propozice jsou na serveru čgf, nezapomeňte se včas přihlásit, uzávěrka je v pátek 21.9.201 ve 14:00 hodin. Pro ostatní je hřiště uzavřeno.

16.9.2018 - FINÁLE JAMKOVKY

V neděli 16.9.2018 bylo odehráno finále v jamkové hře, první vrchol klubové sezóny 2018. V mužské kategorii zvítězil a mistrem klubu se stal Jan Grygar, který zdolal Marka Sedláře již šest jamek před koncem. V kategorii žen zvítězila Alžběta Jeřábková, která porazila Petru Jeřábkovou ještě větším rozdílem, osm jamek před koncem. Gratulujeme k vítězství a jsme zvědaví, zda se jim příští víkend ve hře na rány podaří získat i další titul.

16.9.2018 - TURNAJ TEXAS

V sobotu 15.9.2018 se konal turnaj GENERALI pojišťovny a Škoda PP auto turnaj dvojic. Účast hráčů z devíti klubů měla vysokou sportovní i společenskou úroveň. O pořadí na medailových pozicích a dalších místech rozhodovala jen jedna rána. Zvítězila dvojice Radim Fojtík z GC České Budějovice a Jiří Krumnikl z GC Radíkov 61 ran. Druhé místo obsadil David Bula z GC Olomouc a Roman Pazdera GC Prostějov 62 ran. Třetí místo vybojovala dvojice Alena Lukášová a Matouš Sedlář oba z GC Radíkov 63 ran. Vložené soutěže, nejdelší drive na jamce č. 4 zahrál Michal Richter a nejblíže jamky č. 6 umístil svou první ránu 110 cm od jamky Jan Grygar. Program slunečného sobotního dne byl zpestřen předváděním vozidel Škoda včetně zkušebních jízd. Dále pro děti a negolfisty byla připravena golfová akademie, soutěže v odpalech na cíl a patování do jamek. Všem medailistům byly předány hodnotné ceny od zástupců partnerů, kterým děkujeme za uspořádání skvělého turnaje včetně doprovodných akcí a těšíme se na další ročník. Komletní výsledky jsou v příloze turnaje na čgf.

11.9.2018 - UZAVŘENÍ CELÉHO AREÁLU DNE 15.9.2018

UPOZORNĚNÍ NA UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ A KLUBOVNY V SOBOTU DNE 15.9.2018.
Informujeme hráče a návštěvníky, že z důvodů konání turnaje GENERALI - ŠKODA Challenge bude v době od 7:30 hodin do 16:30 hodin hřiště, cvičné plochy a klubovna uzavřena. Děkujeme za pochopení. Výbor GC Radíkov.

10.9.2018 - VÍKENDOVÉ TURNAJE

Jubilejní 10. ročník O pohár starosty obce Radíkov přilákal v sobotu 8.9.2018 hráče z pěti klubů. Hrálo se ve společné kategorii na rány s 50% ním vyrovnáním. Zvítězil Jan Grygar s počtem 76 ran, druhý se umístil Marek Sedlář 81 ran a třetí místo vybojoval Petr Jakubík 85 ran. V neděli se hrál turnaj na 9 a 18 jamek. V devíti jamkovém turnaji zvítězil Václav Zatloukal před Eliškou Poláškovou a Hanou Mutlovou. Turnaj na 18 jamek byl hrán jako Mistrovství GC Ostrava. Mistrem klubu GC Ostrava se stal Marián Vojtko a mezi ženami Eva Machovčáková.

3.9.2018 - O POHÁR STAROSTY OBCE RADÍKOV

V sobotu 8. září 2018 se koná jubilejní 10. ročník tradičního a oblíbeného turnaje
O POHÁR STAROSTY OBCE RADÍKOV. Hraje se na rány s 50% ním vyrovnáním ve společné kategorii. Postupný start od 8:30 hodin. Ceny za první tři místa, vítěz získá jmenovku na putovní pohár a hráč s nejnižším počtem ran obdrží sportovní trofej. Sportovní trofej obdrží i hráč s nejnižším počtem ran. Občerstvení před a po hře zajištěno. Přihlaste se včas na tento prestižní turnaj, uzávěrka přihlášek končí v pátek 7.9.2018 ve 13:30 hodin.