22.8.2019 - O POHÁR STAROSTY OBCE RADÍKOV

V sobotu 24.8.2019 se koná již 11. ročník turnaje O pohár starosty obce Radíkov. Hraje se na rány s 50% ním vyrovnáním ve společné kategorii. Postupný start od 8:30 hodin. Ceny-sportovní tofeje za první tři místa. Vítěz získá jmenovku na putovní pohár. Občerstvení před a po hře zajištěno. Přihlaste se včas na tento prestižní turnaj, uzávěrka přihlášek končí v pátek 23.8.2019 ve 14:30 hodin.

20.8.2019 - SNAG GOLF-OBHAJOBA BRONZU

Vynikající úspěch našich žáků ve SNAG golfu. V pátek 16.8.2019 se odehrálo celorepublikové finále, kde soutěžilo deset nejlepších čtyřčlenných týmů. Naši mladí bojovali pod hlavičkou ZŠ 1. máje Hranice. Soutěž byla součásti golfového turnaje evropské série D+D REAL Czech Masters na hřišti Albatross. Náš tým vybojoval skvělé třetí místo a obhájil bronzovou pozici z minulého roku. Na úspěchu se podíleli Michal Křistek, Jiří Láno, Erik Trna a Matěj Vašinka. Patricie Žeravíková jako kapitánka družstva a loňská bronzová medailistka také přispěla k úspěchu, kde radami hráčům byla nápomocna při jednotlivých úderech. Při soutěži jim fandili také někteří naši členové a jejich trenér. Radost při slavnostním vyhlašování a předávání pohárů si užili všichni účastníci. Ceny jim předávali mimo zástupců ČGF také naši profesionálové Filip Mrůzek, Petr Dědek jun. a nejlepší český hráč Jakub Bareš. Po vyhlášení se konala klinika na driving range za účasti těchto hráčů. K nim se ještě přidali Filip Ráža, Daniel Suchan a Jihoafričan JC Ritchie, čtrnáctý hráč průběžného pořadí Czech Masters. Hráči jim předvedli různé typy úderů dlouhé i krátké hry. Na závěr kliniky proběhlo focení a autogramiáda. Atmosféru na této největší golfové akci si žáci užívali po tři dny spolu s trenérem Jirkou Člupným a dočasnou „mámou“ Libou Jamborovou. Oběma patří dík za starostlivou péči po celou dobu pobytu. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci a šíření dobrého jména našeho klubu.
snag_2019_1
snag_2019_2
snag_2019_3
snag_2019_4

14.8.2019 - Turnaj CRS TOOLS-Challenge

V sobotu 17.8.2019 se koná 4. ročník turnaje CRS TOOLS-Challenge. Zahájení v 9:00 hod., postupný start, hraje se na rány s vyrovnáním hcp ve společné kategorii. Ceny za 1.-3. místo, nejvíce STB bodů, nejdelší odpal na jamce č. 4 a nejblíže jamky č. 6. Hodnotné ceny, výborné občerstvení zabezpečuje sponzor turnaje.

6.8.2019 - SRPNOVÝ TURNAJ 9 a 18 JAMEK

V sobotu 10.8.2019 se uskuteční další společný turnaj pořádaný s GC Ostrava. Srpnový turnaj na 9 a 18 jamek. Začátek je možný si vybrat v 8:30 hod., v 9:00 hod. nebo v 9:30 hod. Canon start, hraje se na stablefordové body s vyrovnáním hcp ve třech kategoriích. Přihlášky přes server čgf, v klubovně GCRAD, tel.: 732 779 664 nebo e-mail: gcova@gcova.cz.

ROZPIS Jamkovky útěchy_2019

28.7.2019 - 1. LIGA TÝMOVÝCH SOUTĚŽÍ DOHRÁNA.

Závěrečnými třemi koly celostátních týmových soutěží družstev na hřišti Ypsilon v Liberci byly ligové soutěže 2019 skončeny. Tým žen jako nováček v 1. lize si vedl statečně a vybojoval v celkovém pořadí 8. místo z 12-ti týmů. Po základní části byl na pátém místě a v play off dvakrát těsně prohrál. V sobotním play off s GC Pardubice 2:1 a v boji o sedmé místo podlehly GC Kravaře také 2:1. Gratulaci a poděkování zaslouží celý tým, který hrál ve složení: Linda Hřičišťová, Ilona Cholastová, , Bětka Jeřábková, Lenka Sedláčková a Martina Šauerová. Také tým mužů hraje 1. ligu, kde je pátým rokem tradičním účastníkem a podává stabilní výkony. Hrál na stejném hřišti jako ženy a po základní části umístil na 4. místě, ale v play off o postup do extraligy také dvakrát prohrál. S týmem GC Austerlitz prohrál v sobotu 6,5:2,5 a v neděli s týmem GC Semily 4:1 a tím obsadil celkové 4. místo. Tým hrál ve složení Martin Bodinger, René Čmiel, Jan Grygar, Dalibor Maňďák, Adam Sedlák, Pavel Veverka, Martin Vymětal a Ondřej Žůrek. Všem reprezentantkám a reprezentantům děkujeme za vzornou reprezentaci a šíření dobrého jména našeho klubu.

27.7.2019 - Nedělní devítka - ZRUŠENA

Zítřejší nedělní devítijamkový turnaj je ZRUŠEN z důvodu malého zájmu a s ohledem na nepříznivou předpověď počasí.