5.7.2020 - Cyriometodějský texas

vásledovku si můžete stáhnout
zde

2.7.2020 - TURNAJ TEXAS

V neděli 5.7.2020 pořádáme Cyrilo-Metodějský Texas dvojic. Turnaj hrajeme na 9 jamek, podle pravidel platných pro Texas Scrable. Nejnižší počet ran po odečtu vyrovnání (1/4 součtu přesných HCP. Hráči s HCP 37 až BEZ HCP hrají s HCP 36. Začátek v 9:00 hod., canon start. Přihlášky přes sever čgf nebo v klubovně. Přijďte si užít sváteční den.

26.6.2020 - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

V termínu od 6. do 10. července pořádáme příměstský golfový tábor. Tábor je určen pro děti od 5-ti do 15-ti let. Je vhodný i pro začínající děti, kteří chtějí objevit něco nového. Kontakt: E-mail: golfradikov@seznam.cz ;

Program tábora si můžete stáhnout zde

Přihlášku na tábor ve formátu doc si můžete stáhnout zde

Přihlášku na tábor ve formátu pdf si můžete stáhnout zde

19.6.2020 - ČERVNOVÝ TURNAJ - ZRUŠEN

S ohledem na nepříznivou předpověď počasí jsou oba zítřejší Červnové turnaje na 9 a 18 jamek ZRUŠENY !

16.6.2020 - ČERVNOVÝ TURNAJ NA 9 A 18 JAMEK

V sobotu 20.6.2020 pořádáme druhý společný turnaj s GC Ostrava. Červnový turnaj na 9 a 18 jamek. Začátek v 9:30 hod., canon start, hraje se na stablefordové body s vyrovnáním hcp ve třech kategoriích. Přihlášky přes server čgf, v klubovně GCRAD, tel.: 732 779 664 nebo e-mail: gcova@gcova.cz. Těšíme se na Vaši účast.

16.6.2020 - PODĚKOVÁNÍ-CHARITATIVNÍ TURNAJ

Sobotní turnaj Modrý hroch podpořilo 28 hráčů z devíti klubů. Na startovném a tombole se vybrala pro Anetku úctyhodná částka 50 700,-Kč, která bude využita pro speciální rehabilitace. Děkujeme všem hráčům a partnerům za účast a finanční příspěvek. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V kategorie 0-22 zvítězil Adam Sedlák 42 stb z GC Radíkov, druhé místo Jakub Zíma 38 stb z GC Rožnov a třetí Viktor Hladký 36 stb z GC Brno. Kategorii 22,1-54 vyhrál Pavel Merenda 45 stb, druhý skončil René Sedlák 39 stb a třetí Alena Lukášová také 39 stb, všichni z domácího klubu. Nejdelší odpal na jamce č. 4 měl Adam Sedlák mezi muži a Janoušková Eva z GC Brno-Žabovřesky mezi ženami, nejblíže jamky č. 6 byl Ivo Janoušek 232 cm z GC Sokrates.

30.5.2020 - TURNAJ TEXAS DVOJIC

Májového turnaje dvojic Texas, hraného s odpočty podle hcp hráčů se zúčastnilo 32 soutěžících ze tří klubů. Soutěž byla napínavá do poslední jamky. Zvítězila dvojice našich mladých hráčů ve složení Adam Sedlák a Aleš Zabloudil s přepočtem 25,6 před dvojicí Markéta Regecová a Zbyněk Popelík 26,0 a bronzovou příčku vybojoval Petr Ličman a Jiří Krumnikl 26,725. Mezi žáky 1. místo obsadila dvojice Erik Trna a Jiří Láno. Komletní výsledky všech hráčů jsou uvedeny v příloze turnaje na serveru čgf.