2.8.2020 - Srpnový texas - výsledky

Turnaj byl odehrán v příjemné a pohodové atmosféře. Na prvním místě se umístila dvojice Petra Jeřábková a Jaromíra Zablatzká, na druhém místě Markéta Regecová a Zbyněk Popelík a třetí místo vybojovali Petr Jakubík a Petr Jakubík ml.

Poháry obdrželi také tři nejlepší hráči z řad mládeže - Benjamin Meert, Ondřej Toman a Matouš Konečný.

Kompletní výsledovku si můžete stáhnout zde

28.7.2020 - SRPNOVÝ TEXAS

V sobotu 1.8.2020 pořádáme opět další oblíbený Texas dvojic. Turnaj hrajeme na 9 jamek, podle pravidel platných pro Texas Scrable. Nejnižší počet ran po odečtu vyrovnání (1/4 součtu přesných HCP. Hráči s HCP 37 až BEZ HCP hrají s HCP 36. Začátek v 9:00 hod., canon start. Poháry pro tři nejlepší dvojice a tři nejlepší dvojice mládeže. Přihlášky přes sever čgf nebo v klubovně.

29.7.2020 - 1. LIGA - TÝM ŽEN 2.-3. MÍSTO

Tým žen si vedl výtečně a vybojoval skvělé dělené druhé místo z 12-ti týmů. Předloni si vybojoval postup z 2. ligy, v minulém roce jako nováček mezi ostřílenými týmy se osmým místem udržel v elitní skupině a letošní fantastický úspěch se zapíše do historie klubu. Gratulaci a poděkování zaslouží celý tým, který hrál ve složení: Ilona Cholastová, , Alžběta Jeřábková, Lenka Sedláčková, Martina Šauerová a Patricie Žeravíková.
Také tým mužů je tradičním účastníkem a podává stabilní výkony. V konečném pořadí se umístil na 8. místě. Tým hrál ve složení Martin Bodinger, René Čmiel, Dalibor Maňďák, Karel Pikna, Adam Sedlák, Pavel Veverka, Martin Vymětal, Martin Žeravík a Ondřej Žůrek. Všem reprezentantkám a reprezentantům děkujeme za vzornou reprezentaci a šíření dobrého jména nejen našeho klubu ale také regionu.

24.7.2020 - 1. LIGA PO ZAHAJOVACÍM KOLE

Po zahajovacím kole 1. ligy jsou naše ženy na vynikajícím třetím místě a mužům jejich výkon stačil na osmé místo. Pro druhé sobotní kolo dojde v obou týmech k jedné změně v sestavách. Tým žen bude hrát ve složení Jeřábková A., Sedláčková L., Šauerová M. a Cholastová I. Muži nastoupí v pořadí Veverka P., Vymětal M., Manďák D., Žůrek O., Bodinger M. a Čmiel R. Podporovat je budou náhradníci: Žeravíková P., Pikna K., Sedlák A. a Žeravík M. Přejeme týmům zopakování kvalitních výsledků a vylepšení pozic pro finálové nedělní kolo.

23.7.2020 - TÝMOVÉ LIGOVÉ SOUTĚŽE

Na turnaji smíšených týmů do 14 let, který byl odehrán 21.7.2020 v Olomouci dosáhli naši reprezentanti těchto výsledků: Matouš Konečný 98 ran, Erik Trna 106 ran, Matěj Králík 113 a Patricie Žeravíková 114 ran. Děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a rodičům za zabezpečení jejich dopravy.
Ve dnech 24.-26.7.2020 se koná na hřišti Y v Liberci 1. liga žen a mužů. Přejeme všem našim reprezentantkám (Sedláčková L., Jeřábková A., Žeravíková P., Šauerová M., Cholastová I.) a reprezentantům ( Veverka P., Vymětal M., Čmiel R., Sedlák A., Bodinger M., Manďák D., Žůrek O., Žeravík M.) mnoho štěstí v soubojích s ostatními týmy.

20.7.2020 - TÝMOVÁ SOUTĚŽ DĚTÍ DO 14 LET

Zítra 21.7.2020 se koná turnaj smíšených týmů do 14 let na hřišti v Olomouci. Dnešní tréninkové kolo rozhodlo o složení čtyřčlenného týmu našich mladých reprezentantů. V konkurenci 28 družstev regionu Východ nás budou reprezentovat Patricie Žeravíková, Matouš Konečný, Matěj Králík a Erik Trna. Pátým členem je Jiří Láno, který bude v roli caddieho podporovat Erika. Kapitánem týmu je Martin Žeravík. Přejeme našim hráčům úspěšnou hru a dobré výsledky.

9.7.2020 - ČERVENCOVÝCH 9 A 18 JAMEK

V sobotu 18.7.2020 pořádáme další společný turnaj s GC Ostrava. Červencový turnaj na 9 nebo 18 jamek. Začátek v 9:30 hod., canon start, hraje se na stablefordové body s vyrovnáním hcp ve třech kategoriích. Přihlášky přes server čgf, v klubovně GCRAD, tel.: 732 779 664 nebo e-mail: gcova@gcova.cz. Těšíme se na Vaši účast.

 

Zobrazit starší novinky