Kdo jsme


Golf Club Radíkov je veřejné hřiště přístupné všem kategoriím golfistů a zájemcům o golfovou hru. Přesto, že hřiště nepatří mezi nejjednodušší, díky příjemnému prostředí a zajímavé lokaci rozhodně stojí za návštěvu

O co usilujeme


Jsme klub, který si klade za cíl přispět k rozšíření golfu jako sportu, který je vhodný pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Také chceme ukázat golf jako volnočasovou aktivitu, která není určena jen pro majetnější vrstvy: golf pro rekreační účely je mnohdy méně finančně náročnější než sporty jako lyžování, hokej nebo tenis. Při golfu spojujete fyzickou aktivitu s pobytem v přírodě. Další dimenzí je společenská povaha golfu - při hře se setkáváte s dalšími podobně naladěnými nadšenci, a to v příjemném prostředí. Zelená uklidňuje!

Co nabízíme


V Golf Clubu Radíkov si můžete zahrát na oficiálně znormovaném devítijamkovém hřišti a procvičit odpaly na driving range. U obsluhy si můžete za příznivé ceny vypůjčit golfové hole, drivingové míče, zakoupit hrané míče pro hru na hřišti či další drobné golfové vybavení.

Klubovna nabízí občerstvení a příjemné posezení, v letních měsících i na terase. Klubovna je samozřejmě přístupná nejen návštěvníkům hřiště, ale i projíždějícím cyklistům, motoristům a kolemjdoucím turistům.:-) Po dohodě je možno klubovnu pronajmout pro nejrůznější společenské akce. Kapacita i s vnějšími prostory terasy je cca 60 osob.

Proč nás navštívit


  • Golf Club Radíkov je jedno z mála golfových hřišť v regionu.
  • Jedná se o hřiště veřejné, takže je přístupné i hráčům/hráčkám bez ZK a HCP.
  • Hřiště je situováno na okraji Oderských vrchů s fantastickými přírodními scenériemi, takže je ideálním místem pro výlet do přírody.
  • Díky své poloze je dobře dostupné.
  • Můžete se k nám dostat i po cyklostezce.
  • Veškeré služby i občerstvení za ceny, které vás příjemně překvapí!